Zapraszam na szkolenie

Jak wygląda Twój rozwój? Czy cały czas potrafisz być uczniem? Czy może po skończeniu kolejnych etapów edukacji publicznej, nie chcesz mieć już z tym pojęciem nic wspólnego?

Intensywny rozwój samego siebie jest wspaniałym sposobem na życie. Jest. Pod warunkiem, że nie stanie się obsesją polegającą na osiąganiu więcej i więcej, w ciągłym napięciu, pełnym permanentnego braku satysfakcji.

Jako, że rozwój jest jednocześnie nieunikniony i jest skutkiem ubocznym tego, że żyjemy i w jaki sposób żyjemy, to według mnie naprawdę warto rozwijać się świadomie.

Uczestnictwo w szkoleniach i czytanie książek, to znakomita metoda rozwoju- opiera się na czerpaniu z zasobów ludzi, którzy mają wartościowe doświadczenia. Pozwala także uniknąć bezsensownych prób wywarzania otwartych drzwi, czyli po prostu zaoszczędzić nam czasu, który przeznaczamy na poszukiwanie potrzebnych rozwiązań i strategii.

Nie musisz jednak mieć czasu ani pieniędzy, aby jeździć na długie i drogie szkolenia. Nie musisz też czytać setek tomów, jeśli za tym nie przepadasz. Nieważne. Prawdziwy rozwój zaczyna się i trwa w Prawdziwym Życiu.

Oto krótki opis pewnego Wyjątkowego Szkolenia. Jest Wyjątkowe, bo przygotowane specjalnie dla Ciebie 🙂

– trwa w Europie średnio około 75 lat

– sala szkoleniowa z pełnym wyposażeniem znajduje się wszędzie tam, gdzie akurat przebywasz

– udział w szkoleniu jest bezpłatny, a wszystko czego potrzebujesz (zmysły, ręce, nogi, otwarty umysł) też dostałeś za darmo

– masz do wyboru około 7 miliardów potencjalnych trenerów, nauczycieli, terapeutów, mentorów, inspiratorów i przewodników

– sam wybierasz tematykę i dobierasz intensywność

– uczysz się siebie, uczysz się człowieka, uczysz się życia

To Twoje szkolenie. Baw się na nim mądrze i rozwijaj świadomie!

PozdrawiaM

Ten wpis został opublikowany w kategorii nauka, odpowiedzialność, rozwój. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz