Michał

Ty nie możesz być prawnikiem- usłyszałem, będąc na czwartym roku prawa.
I mimo że nie miałem pojęcia co chcę dalej w robić w życiu,
to wiedziałem że to prawda.

Siedem słów o mnie:

  1. Błysk- to, co widać w oczach pasjonatów, artystów, odkrywców. Tego szukam, to doceniam, tym się zachwycam. Ludzi sukcesu rozpoznaję po... oczach.

  2. Komunikacja- języki obce pozwoliły mi zachwycić się człowiekiem. Mówienie publiczne pokazało mi na początku wszystkie moje kompleksy, po czym pozwoliło zaufać sobie i cieszyć się innymi.

  3. Renesans- Natura odkrywcy wielu dziedzin zawsze wygrywa u mnie z ideą "jednej wąskiej specjalizacji". Najlepsza specjalizacja to Bycie Zaciekawionym.

  4. Muzyka- Jestem wrażliwy na ten abstrakcyjny język, który jest niby tylko... wibrującym powietrzem. Kocham instrumenty perkusyjne i improwizację.

  5. Minimalizm- Genialne rzeczy są proste, a szczęście nie jest w rzeczach tylko w doświadczeniach. Prostota wyzwala obecność, praktyczność i obfitość.

  6. Cisza- Przestrzeń, która jest złotym czasem dla wewnętrznej mądrości, kiedy wszystko nabiera kształtu. Między słowami dzieje się najwięcej.

  7. Kreowanie- Zapisywanie, szkicowanie, nucenie, łączenie- pozwolenie sobie na wyrażanie tego, co w duszy gra. Bo gra nie bez powodu.