Gdy przez długi czas nie patrzę na zegarek …

Sporo grupa moich przyjaciół to muzycy. Muzyków z serca cechuje jedna ciekawa sprawa, wspólna dla wszystkich pasjonatów- potrafią zanurzać się z czynności na wiele godzin, w ogóle tego nie czując. Czy to możliwe, że minęło 5 godzin, mimo, że dopiero zacząłem? Tak. To najlepszy dowód na to, że zajmujesz się czymś autentycznym dla siebie.

Jest wiele osób, które mają problem ze znalezieniem idealnego zajęcia dla siebie. Czy da się coś z tym zrobić?

Jest dobra informacja- Szef z góry wyposażył nas w narzędzie zwane odczuwaniem czasu. Jest to niezwykła wskazówka.

Prawdziwa Pasja nie musi być chwalona, nagradzana, ani podziwiana. Jest tak z tego prostego względu, że to nagroda sama w sobie. Jeśli robię to, co kocham, to czego mógłbym chcieć więcej?

Nie wiesz co robić w Życiu? Rób to, co pozwala Ci nie liczyć czasu.

Pasja nie pozwala Ci na utrzymanie? Wykonuj ją po godzinach, napełniając się stopniowo energią jaka z niej płynie. Jednocześnie cały czas szukaj sposobów dzielenia się tą pasją z innymi. Z tego miejsca już krótka droga do niezależności, bo każdy biznes polega na dzieleniu się z innymi wartością, w zamian za jakiś środek wymiany (np. pieniądze).

Pasja to najlepszy przewodnik po Życiu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii coaching, Inspiracje, misja, miłość, muzyka, nauka, odpowiedzialność, piękno, radość, rozwój, szczęście, wolność. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz